Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 26 maja 2018
  • wyświetleń: 5810

[ZDJĘCIA] Niespokojna noc na drogach. Niestety z promilami w tle

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Wyglądało groźnie, ale skończyło się tylko na strachu. Mowa o zderzeniu dwóch samochodów, do którego doszło w piątek, 25 maja około godziny 23:30 na skrzyżowaniu Partyzantów z Bora Komorowskiego w Bielsku-Białej.

Zderzenie dwóch osobówek na rogu Partyzantów z Bora Komorowskiego - 25.05.2018 · fot. Bielskie Drogi


Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu była wyłączona. Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kierująca Fiatem Stilo poruszała się al. Bora Komorowskiego w stronę al. Andersa. Na skrzyżowaniu z ulicą Partyzantów, nie zauważyła znaku A-7 „ustąp pierwszeństwa" i doprowadziła do zderzenia z Oplem Astrą. Ten pojazd poruszał się ulicą Partyzantów od strony Szczyrku. Siła uderzenia wypchnęła niemiecki samochód na latarnię. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kobieta kierująca Fiatem, będąca w ciąży, została przebadana przez zespół ratownictwa medycznego. Okazało się, że nie ma potrzeby hospitalizacji. Patrząc na rozbitego Opla trudno w to uwierzyć, ale kierującej nic się nie stało.

Policjanci z bielskiej drogówki, którzy dotarli na miejsce prosto z ulicy Warszawskiej, gdzie obsługiwali zderzenie BMW i KIA, jak to w takich przepadkach bywa, przebadali uczestników kolizji na zawartość alkoholu. Ku zdziwieniu wszystkich, kierująca Oplem była nietrzeźwa. Pierwsze badanie dało wynik 0,24mg/L czyli trochę ponad pół promila. Kobieta wracała z zakupów. Do domu został jej niespełna kilometr. Policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie.

Przez ponad godzinę ulica Partyzantów w stronę centrum była wyłączona z ruchu. W sumie utrudnienia w trwały do godziny 1:15.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.