Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 28 maja 2018
  • wyświetleń: 4028

Japońsko-koreańskie półkolonie dla dzieci i młodzieży

Artykuł sponsorowany:

Już po raz kolejny w Bielsku-Białej odbędą się półkolonie wakacyjne o tematyce azjatyckiej. Tym razem motywem przewodnim będzie Japonia i Korea Południowa. Nie zabraknie zatem zajęć z języka japońskiego i koreańskiego, które poprowadzą pan Michał i pani Buyoung - lektorzy w szkole Hiromi. Dodatkowo zajęcia będą urozmaicone warsztatami kaligrafii japońskiej i nauką znaków.

hiromi
W wakacje przewidziano trzy turnusy półkolonii o tematyce azjatyckiej


Nie tylko naukaPoza lekcjami młodzież weźmie udział również w wielu kreatywnych warsztatach charakterystycznych dla kultury azjatyckiej takich jak składanie origami, tworzenie laleczek washi ningyo czy ozdobnych kwiatów kanzashi. Będzie także czas na przetestowanie swojej sprawności fizycznej podczas warsztatów mieczy samurajskich.

Półkolonie wakacyjne o tematyce azjatyckiej w Bielsku-Białej


Zasłużony odpoczynekPo wysiłku fizycznym i intelektualnym będzie również czas na odpoczynek. W programie półkolonii zawsze jest czas na wspólne oglądanie najnowszych filmów i anime oraz wymianę zdań na temat ulubionych produkcji. Na zakończenie półkolonii we współpracy z restauracją Sushi-do już tradycyjnie odbędzie się degustacja sushi.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku 9-16 lat w jednym z trzech turnusów do wyboru:

  • 2-6 lipca 2018
  • 16-20 lipca 2018
  • 6-10 sierpnia 2018


Szczegóły i dokładny plan półkolonii znajduje się na stronie internetowej szkoły:
hiromi.pl/oferta/polkolonie-z-jezykiem-i-kultura-japonii

Ya mata!