Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 maja 2018
  • wyświetleń: 23046

[ZDJĘCIA, WIDEO] Pożar samochodu na parkingu przy sklepie Tesco!

Dziś przed godziną 11.00 na parkingu sklepu Tesco przy ulicy Grunwaldzkiej zapalił się samochód osobowy. Pożar rozprzestrzenił się na dwa inne zaparkowane w pobliżu pojazdy, oraz na budynek marketu. Na miejscu trwa dogaszanie pogorzeliska i szacowanie strat.

Pożar samochodów i marketu przy ul. Grunwaldzkiej - 24.05.2018 · fot. Bielskie Drogi


Jak tłumaczył właściciel Opla Vivaro, którego pojazd zapalił się na parkingu - dym i ogień zauważył zaraz po wyjściu z samochodu w rejonie komory silnika. Wspólnie z innymi kierowcami, klientami i pracownikami pobliskiego marketu próbowali ugasić pojazd za pomocą gaśnic - bezskutecznie.

Nim na miejsce pożaru dotarli strażacy, ogień objął dwa zaparkowane w pobliżu samochody: Forda i Audi. Płomienie nie oszczędziły również budynku marketu. Zapaliła się przybudówka z agregatami chłodniczymi. Pracownicy marketu Tesco ewakuowali klientów i wszystkie osoby postronne z terenu parkingu. Na miejscu w dalszym ciągu pracują straży, którzy dogaszają samochody i część marketu. Przyczynę pożaru ustalają policjanci, ale jak twierdzi sam właściciel - najprawdopodobniej był to samozapłon spowodowany zwarciem instalacji elektrycznej. Z części ładunkowej busa, udało się wyciągnąć cenny sprzęt budowlany o dużej wartości. Pojazd niestety nie posiadał polisy auto casco.Miejsce zdarzenia

ab, sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.