Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 maja 2018
  • wyświetleń: 7956

[ZDJĘCIA] Pijana kobieta zatoczyła się pod autobus MZK. O krok od tragedii

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek, 22 maja około godziny 22:30 na ulicy Stojałowskiego w Bielsku-Białej. Pijana kobieta idąca chodnikiem zatoczyła się wprost pod autobus komunikacji miejskiej. Na szczęście kierowca zdążył odpowiednio zareagować.

Potrącenie kobiety przez autobus MZK - 22.05.2018 · fot. "Bodzio" - www.facebook/bielskiedrogi


Potrącenia niestety nie udało się uniknąć. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, kobieta uderzyła w bok autobusu, którego kierowca wykonał gwałtowny manewr omijania. Odbiła się od boku autobusu i upadła na ziemię. Cała sytuacja wyglądała wyjątkowo groźnie, ale na szczęście wszystko zakończyło się tylko na drobnych potłuczeniach. Gdyby nie "zimna krew" zawodowego kierowcy, najprawdopodobniej doszło by do tragedii.

Piesza znajdowała się pod wpływem alkoholu, który najprawdopodobniej spowodował zachwianie równowagi. Została przebadana przez zespół pogotowia ratunkowego, ale odmówiła hospitalizacji. Policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie. Utrudnienia w ruchu trwały około pół godziny.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: FB/bielskiedrogi

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.