bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 maja 2018
  • 4 czerwca 2018
  • wyświetleń: 20486

[WIDEO, ZDJĘCIA] Święto kolorów w Bielsku! Holi Festival na Błoniach

Holi Festival Poland w tym roku opanuje prawie 100 różnych miejsc, a wakacyjna mapa Polski już na dobre pokryje pył radosnych barw! W sobotę, 2 czerwca festiwal zawitał do Bielska-Białej.

Holi Festival w Bielsku-Białej - 2.06.2018 · fot. sid / bielsko.info


Holi Festival Poland to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia "malowanie" się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Loading...


- Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment. A to wszystko w Polsce! W edycji 2017 roku udział wzięło około 100 tys. osób, w tym roku spodziewam się jeszcze więcej uczestników - mówi jeden z organizator polskiej edycji.

Holi Festival w Bielsku-Białej - 2.06.2018
Holi Festival w Bielsku-Białej - 2.06.2018 · fot. sid / bielsko.info


Holi Festival Poland to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia - co 30 minut - na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy.

ab, BM, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.