Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 maja 2018
  • wyświetleń: 1474

Tydzień modlitw za powołanych do małżeństwa "Tak na Serio"

Za nami:

Czy prawdziwe małżeństwo, to jedynie takie, które zawarte zostało poprzez ślub kościelny? Kwestia ta budzi wiele kontrowersji w społeczeństwie, szczególnie, gdy stykają się ze sobą środowisko katolickie oraz liberalna społeczność fanów związków partnerskich. Salwatorianie z Cygańskiego Lasu organizują tydzień modlitw za powołanych do małżeństwa "Tak na Serio".

tak na serio
fot. materiały prasowe


W ramach wydarzenia odbędą się m.in. warsztaty dla małżonków, prelekcja o naprotechnologii, gotowanie z Remigiuszem Rączką i kurs tańca ze Szkołą Tańca Cubana.

"Tak na Serio" to cykl Mszy Świętych oraz seria warsztatów odbywających się od 19-ego do 27-ego maja w Bielsku-Białej. Warsztaty są przeznaczone dla osób, którym przyświeca idea bycia razem z ukochaną osobą na poważnie.

- Wspólnie dzieląc bliskość, radość, ale również trud w rozwiązywaniu problemów dnia codziennego, takich jak wychowanie dzieci, staranie się o potomstwo, czy uniknięcie niepotrzebnych kłótni - informują Salwatorianie z Cygańskiego Lasu.

Pełen program tegorocznego "Tak na serio" można znaleźć na profilu facebookowym www.facebook.com/taknaseriobielsko/ oraz stronie parafiacyglas.pl/tydzien-modlitw-za-powolanych-do-malzenstwa/.

tak na serio

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.