Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 12 maja 2018
  • 15 maja 2018
  • wyświetleń: 2259

Siatkarskie emocje po raz drugi: młodzi kontra radni Bielska-Białej

Za nami:

We wtorek, 15 maja już po raz drugi odbędzie się Turniej Siatkarski. Na boisku ponownie zmierzą się drużyny redakcjaBB, Młodzieżowej Rady Miasta oraz reprezentantów Rady Miejskiej.

Turniej siatkarski  - młodzi kontra radni
fot. Maciej Kalabiński


Wydarzenie odbędzie się o godzinie 17.00 w Hali pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, a w szczególności dla uczniów bielskich szkół. Wstęp wolny!

- 15 maja okaże się, kto lepiej blokuje, precyzyjniej rozgrywa oraz kto w swoim zespole ma mistrza asów serwisowych! Jesteście ciekawi, kto zostanie zwycięzcą? Dołączcie do nas! Liczymy na Wasz doping! - zachęcają organizatorzy.

---

Projekt redakcjaBB skupia młodzież szkolną z Bielska-Białej i okolic. Tworzy magazyn redakcjaBB, organizuje warsztaty, spotkania i debaty. Teksty, zdjęcia, grafiki i filmy autorstwa młodych ludzi - uczestników projektu - publikowane są również w sieci.

Od kilku lat współpracuje też z Młodzieżową Radą Miasta i wspiera jej delegatów. Reprezentują oni swoje szkoły na comiesięcznych sesjach Młodzieżowej Rady Miasta odbywających się na sali plenarnej bielskiego Ratusza. Tej samej sali, na której co miesiąc zbierają się na sesji dorośli Radni Miasta Bielska-Białej i decydują o przyszłości naszego miasta.

BM / bielsko.info, źródło: RedakcjaBB

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.