Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 13 maja 2018
  • wyświetleń: 3177

Kręć Kilometry i pomóż w wygraniu parkingu rowerowego dla Bielska!

Ruszyła VII edycja kampanii Kręć Kilometry po Technologię Fundacji Allegro Allforplanet. Kochasz aktywność na rowerze? Nie czekaj i pomóż Bielsku-Białej w wygranej!

Turystyka rowerowa to Twój żywioł, a może jesteś wyczynowym kolarzem? Nie ma znaczenia, wystarczy, że każdy przejechany przez Ciebie kilometr wspomoże Bielsko-Białą w wygranej! Zwycięskie miasto trwającej do 30 września VII edycji akcji Kręć Kilometry otrzyma parking rowerowy wyposażony w samoobsługowe stacje naprawcze, co z pewnością przyda się fanom dwóch kółek.

Co zrobić, by Bielsko-Biała pięło się w rywalizacji miast? Trzeba zarejestrować się na stronie www.panel.kreckilometry.pl/rejestracja, następnie ściągnąć jedną z aplikacji, która będzie zliczać przejechane przez nas trasy, a w ten sposób każdy kilometr wpadnie do puli naszego miasta.

W tej chwili Bielsko-Biała znajduje się na 34. miejscu z liczbą 4150 kilometrów. Najwyższy czas wskoczyć na rower i nabić kolejne kilometry, które przybliżą nas do wygranej!

Na nagrodę mogą liczyć także uczestnicy, którzy staną do specjalnych wyzwań wyznaczanych przez organizatorów konkursu. Do wygrania GoPro HERO6, Panasonic Lumix i karty podarunkowe Allegro o wartości 100 i 500 złotych.

Szczegółowe informacje, rejestracja i regulamin akcji dostępne są na stronie kampanii.

BM, joa / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.