bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 maja 2018
  • 12 maja 2018
  • wyświetleń: 3862

W Komorowicach Krakowskich pohandlują po trzech latach przerwy

Za nami:

Po trzech latach przerwy do Komorowic Krakowskich wracają wyprzedaże garażowe! Pierwsze w 2018 roku handlowanie na boisku Szkoły Podstawowej nr 29 odbędzie się w sobotę 12 maja w godzinach 10.00-13.00.

wyprzedaż garażowa
Wyprzedaż garażowa w Komorowicach Krakowskich · fot. komorowice.pl


W sobotę 12 maja sprzedawcy będą mogli organizować swoje stanowiska od godziny 9.00, natomiast sprzedaż rozpocznie o godzinie 10.00. Impreza zakończy się o godzinie 13.00.

Na teren wyprzedaży garażowej, czyli boisko SP nr 29 przy ulicy Czereśniowej, będzie można dostać się zarówno od głównej bramy szkoły (ul. Czereśniowa), jak i od parkingu sklepu Intermarche (ul. Olimpijska).Zapisy przyjmowane są drogą mailową pod adresem kontakt@komorowice.pl (w treści imię i nazwisko oraz numer telefonu) oraz na stronie bielskich wyprzedaży garażowych - www.wyprzedazegarazowe.bielsko.pl. Preferowaną formą zapisów jest strona internetowa.

Organizatorem wyprzedaży garażowej jest dzielnicowy portal komorowice.pl.

wyprzedaż garażowa

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.