Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 29 kwietnia 2018
  • 30 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 6050

Nadchodzą Mistrzostwa Świata. W Bielsku-Białej nie będzie strefy kibica

W czerwcu startują Mistrzostwa Świata 2018. W wielu polskich miastach kibice będą mieli możliwość obejrzenia meczów w strefach kibica. Niestety w Bielsku-Białej takiego miejsca nie będzie.

strefa kibica
Strefa Kibica w Pszczynie w trakcie EURO 2016 · fot. pless.pl


Nie mamy dobrych wieści dla kibiców piłki nożnej w naszym mieście. Miasto po raz kolejny nie podejmuje tematu utworzenia strefy kibica, w której bielszczanie mogliby wspólnie oglądać mecze reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata w Rosji.

- Nie rozważamy organizacji strefy kibica w mieście. Przede wszystkim ze względu na spore koszty takiego przedsięwzięcia - poinformował Tomasz Ficoń, rzecznik Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Włodarze pobliskiej Pszczyny nie wyobrażają sobie najważniejszego wydarzenia sportowego roku bez strefy kibica. Na pszczyńskim rynku zostanie uruchomiona strefa kibica z ogródkiem i z dużym telebimem. Zobaczymy na nim 64 spotkania MŚ 2018. W dniu meczy polskiej reprezentacji ma być dodatkowo specjalna oprawa.

strefa kibica
Strefa Kibica w Pszczynie w trakcie EURO 2016 · fot. pless.pl

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.