Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 lutego 2012
  • wyświetleń: 2080

Ukradł kluczyki, a potem samochód

Najpierw złodziej ukradł mężczyźnie kluczyki, a później odjechał jego volkswagenem wartym 75 tys. zł. Dlatego wspólnie z policją apelujemy do kierowców o ostrożność i staranne zabezpieczenie kluczyków samochodowych.

Do zdarzenia doszło w środę w Bielsku-Białej na ul. Młyńskiej. W budynku prywatnego przedsiębiorstwa właściciel volkswagena załatwiał sprawy firmowe. W jednym z pomieszczeń biurowych pozostawił swoją kurtkę, a w niej kluczyki samochodowe. Fakt ten wykorzystał złodziej. Najpierw skradł z kieszeni kurtki kluczyki, a następnie zaparkowanego przed firmą volkswagena transportera o wartości 75 tys. zł, kol. czerwonego. Dowód rejestracyjny i opłaty ubezpieczenia znajdowały się wewnątrz pojazdu.

Świadków zdarzenia a także osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawcy tego przestępstwa prosimy o pilny kontakt z Komisariatem Policji II w Bielsku-Białej przy ul. Kamińskiego 8, tel. 33 8121600, tel. alarmowe 997, 112. Jednocześnie przestrzegamy przed podobnymi przypadkami. Właścicieli pojazdów prosimy o staranne zabezpieczenie kluczyków samochodowych i dokumentów.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.