Wiadomości

  • 15 lutego 2012
  • 21 lutego 2012
  • wyświetleń: 12061

Lodowisko czynne do wiosny

Za nami:

Lodowisko w hali pod Szyndzielnią cieszy się sporym zainteresowaniem łyżwiarzy ze stolicy Podbeskidzia. Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu Rekreacji postanowił przedłużyć okres funkcjonowania lodowiska do końca marca.

hala Szyndzielnia, lodowisko
Lodowisko będzie czynne do wiosny · fot. ab / bielsko.info


lodowisko, BBOSiR, harmonogram
Harmonogram otwarcia lodowiska


Po perypetiach związanych z montażem lodowiska w hali pod Szyndzielnią, które ostatecznie otworzono 10 stycznia, lodowisko miało funkcjonować przez niecałe dwa miesiące.

- Lodowisko będzie działać do końca lutego, czyli do zakończenia ferii. Nie umiem powiedzieć jak będzie w przyszłym sezonie, bo złoży się na to wiele czynników - tak pod koniec ubiegłego roku wyrokował dyrektor BBOSiR-u, Grzegorz Jania.

Okazało się jednak, że zainteresowanie ślizgawką w hali jest ogromne. Od początku funkcjonowania lodowisko odwiedziło blisko 40 tysięcy łyżwiarzy. Dzięki temu włodarze miasta postanowili przedłużyć okres funkcjonowania ślizgawki do końca marca.

Ceny ślizgawek w hali pod Szyndzielnią:

pon.-pt., do godz. 15.00
- bilet normalny 6 zł
- bilet ulgowy 3 zł

pon.-pt., po godz. 15.00 oraz w weekendy
- bilet normalny 8 zł
- bilet ulgowy 4 zł

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.