bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 lutego 2012
  • wyświetleń: 2305

20-latek ukradł rusztowania

Elementy rusztowania o wartości blisko 2 tys. zł padły łupem 20-letniego bielszczanina. Policjanci zatrzymali sprawcę tego przestępstwa. Odzyskali też skradzione mienie. Za kradzież rabusiowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Do kradzieży doszło na ul. Michałowicza w Bielsku-Białej, gdzie z placu budowy zginęły elementy rusztowania o wartości blisko 2 tys. zł. Właściciel powiadomił o kradzieży policjantów, którzy odnaleźli część skradzionego mienia przy ul. Widok.

Pozostałe elementy rusztowań odnaleziono w czasie przeszukania pobliskiego skupu złomu. Skradzione mienie zwrócono właścicielowi. Szybko ustalono też sprawcę tego przestępstwa. Okazał się nim mieszkający w pobliżu 20-latek, który licząc na szybki zysk sukcesywnie rozkradał plac budowy, a następnie partiami przenosił elementy rusztowania do skupu złomu.

Zatrzymanemu przedstawiono zarzuty kradzieży. Za przestępstwo to może trafić do więzienia na najbliższe 5 lat.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.