Wiadomości

  • 4 kwietnia 2018
  • 5 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 18264

[ZDJĘCIE] W maju otwarcie jednej z największych atrakcji turystycznych

12 maja nastąpi otwarcie najdłuższej trasy rowerowej w kompleksie Enduro Trails. Ścieżka z Szyndzielni na Kozią Górę liczy ponad 6 kilometrów długości.



Wszystkie główne prace budowlane zostały wykonane pod koniec 2017 roku. Trasa z górnej stacji kolei linowej na Szyndzielni w kierunku Koziej Góry będzie 12 ścieżką kompleksu Enduro Trails.

- Trasa w całości będzie miała nieco ponad 6 kilometrów. Odcinek zjazdowy liczy 5 kilometrów, później mamy około 1 km podjazdu. Ten podjazd będzie łagodny, więc nie ma się czego obawiać - mówi Jakub Jonkisz, pomysłodawca górskich ścieżek rowerowych Enduro Trails.

Prestiżowe zawody Enduro Trails - 25.06.2017
Enduro Trails · fot. bielsko.info


Uroczyste otwarcie nowej trasy z Szyndzielni na Kozią Górę zaplanowane jest na sobotę 12 maja. Do tego czasu na wszystkich trasach prowadzone będą gruntowne porządki i renowacje. Aktualnie w związku z trudnymi warunkami panującymi w kompleksie Enduro Trails nie można jeździć po ścieżkach utwardzonych czyli trasach zielonych, niebieskich i podjeździe Daglezjowym. Te trasy są zamknięte.

Dodatkowo pomysłodawcy Enduro Trails przekazali ostatnio dobre informacje od spółki ZIAD, która jest właścicielem kolei linowej Szyndzielnia. W najbliższym czasie pojawi się nowa, atrakcyjniejsza i bardziej rozbudowana oferta dotycząca zakupu karnetów na gondolę. Ponadto wszystkie wagoniki zostały wyposażone w hak na rower.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ścieżki rowerowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ścieżki rowerowe" podaj