Wiadomości

  • 3 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 3650

27-latek awanturował się z partnerką. Usiłował uderzyć kobietę

Awanturował się na ulicy z partnerką, a kiedy przypadkowy świadek zwrócił mu uwagę, uszkodził jego samochód. Krótko po tym zdarzeniu 27-letni chuligan został zatrzymany przez policjantów z komisariatu w Szczyrku. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem w Bielsku-Białej na ul. Bystrzańskiej. Kierowca podróżujący Fiatem Punto, zauważył mężczyznę, który awanturował się na ulicy ze swoją partnerką. Sprawca szarpał się z kobietą i usiłował ją uderzyć. Mężczyzna postanowił zareagować. Wysiadł z samochodu i zwrócił uwagę napastnikowi. Wówczas został zaatakowany przez 27-latka. Sprawca uderzył pięścią w szybę jego samochodu, a kopniakiem wgniótł karoserię w drzwiach. Chuligan spowodował szkody, które sięgają blisko tysiąca złotych.

Krótko po tym zdarzeniu policjanci zatrzymali napastnika. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Dzisiaj, po nocy spędzonej w policyjnym areszcie, usłyszał zarzuty. Za uszkodzenie cudzego mienia grozi mu nawet do 5 lat za kratami. O jego dalszym losie rozstrzygnie teraz prokurator.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.