Wiadomości

  • 30 marca 2018
  • wyświetleń: 10880

[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie na Tuwima. Z auta wyrwało silnik!

Do bardzo groźnego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ulic Tuwima i Akademii Umiejętności. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Groźne zderzenie na rogu Tuwima i Akademii Umiejętności - 30.03.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Do zdarzenia doprowadził kierujący Fiatem Punto, który jadąc ulicą Akademii Umiejętności nie zastosował się do znaku STOP i wymusił pierwszeństwo na kierowcy Mercedesa. Ten z kolei poruszał się ulicą Tuwima w stronę ulicy Żywieckiej. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Siła uderzenia była na tyle duża, że silnik Fiata zerwał się z tzw. łap mocujących i dostał się pod samochód.

W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały dwa zastępy straży i dwa zespoły ratownictwa medycznego. Jak udało się nam dowiedzieć ze zgłoszenia wynikało, że jedna z osób jest zakleszczona wewnątrz pojazdu. Na miejscu okazało się, że nikomu nic się nie stało. Uczestnicy kolizji zostali przebadani przez ratowników medycznych i odmówili hospitalizacji.

Utrudnienia w ruchu na skrzyżowaniu Tuwima z Akademii Umiejętności mogą potrwać do godziny 16:30.

Miejsce zdarzeniasid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj