Wiadomości

  • 31 marca 2018
  • wyświetleń: 7639

Policjanci proszą o wsparcie swojego kolegi, który uległ wypadkowi

Tomek Cichy to policjant z komisariatu w Jasienicy, który 7 lat temu uległ poważnemu wypadkowi. Jest sparaliżowany, a jego rehabilitacja kosztowna. Bielscy policjanci apelują o pomoc dla swojego kolegi.

Tomek Cichy 7 lat temu uległ wypadkowi, który prawie całkowicie go sparaliżował. W jednej chwili z policjanta, który osiągał bardzo dobre wyniki w służbie i prowadził aktywny tryb życia, stał się człowiekiem niezdolnym do samodzielnej egzystencji.

- Pomimo upływającego czasu, mam wrażenie, że to co jest nie dotyczy mnie - to nie ja - nie mogę pogłaskać kota, uściskać przyjaciół, samodzielnie wykonywać prozaicznych, codziennych rzeczy. Rehabilitacja, ciągłe ćwiczenia z rodzicami i spotkania na turnusach, w jakiś sposób motywują do wysiłku i pokazują, co można osiągnąć. W chwilach słabości wolę nie analizować tego, jak będzie i staram się żyć tu i teraz - by pewnego dnia osiągnąć swój wymarzony cel - choć w podstawowym stopniu być samodzielnym - mówi Tomasz Cichy.

Każdy może pomóc policjantowi przekazując 1% podatku na rehabilitację. KRS 0000026054 z dopiskiem: na pomoc i rehabilitację Tomasza Cichego.

tomasz cichy

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.