Wiadomości

  • 29 marca 2018
  • wyświetleń: 2370

30-latek odpowie za atak na ratowników medycznych

Nawet do 3 lat więzienia grozi 30-letniemu mężczyźnie, który zaatakował ratowników medycznych w chwili, gdy udzielali mu pomocy. Mężczyzna był nietrzeźwy - miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Policjanci z komisariatu II, ratownicy i ochroniarze obezwładnili awanturnika. Zatrzymany usłyszy wkrótce zarzuty.

Do zdarzenia doszło wczoraj około 22.00 w bielskim szpitalu, gdzie trafił nietrzeźwy 30-latek. W czasie, gdy ratownicy udzielali mu pomocy, mężczyzna stawał się coraz bardziej agresywny. Zaatakował pracowników i znieważył ich słowami wulgarnymi.

Rozbił też szybę w drzwiach wejściowych do szpitalnej toalety. Wezwani na miejsce policjanci, wspólnie z ratownikami i pracownikami ochrony obezwładnili awanturnika. Badanie stanu jego trzeźwości dało wynik ponad 2 promili alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do izby wytrzeźwień. Wkrótce usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zdecyduje prokurator.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.