Wiadomości

  • 27 marca 2018
  • 28 marca 2018
  • wyświetleń: 22083

[WIDEO] Niespodziewana reklama miasta na antenie TVN24

Dziś w porannym przeglądzie prasy na antenie kanału TVN24 zaprezentowany zostały artykuły z bielskiego dodatku Gazety Wyborczej, w którym wychwalane jest nasze miasto.

Loading...


Redaktorom programu "Wstajesz i wiesz" wpadły w oko artykuły z dzisiejszego, bielskiego dodatku Gazety Wyborczej. Robert Kantereit, dziennikarz prowadzący program na antenie TVN24, cytował najciekawsze fragmenty tekstów pt. "W tym mieście chce się żyć" oraz "Przyjezdni mają się tu świetnie", w których gloryfikowano stolicę Podbeskidzia.

- Pięknie położone Bielsko-Biała. O atrakcjach tego miasta dziś w Gazecie Wyborczej. Można pomarzyć - stwierdził na koniec Robert Kantereit.

Oba artykuły wyglądają tak, jakby powstały na zamówienie Urzędu Miejskiego, jednak tak nie jest. Rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego tłumaczy jednak, że miasto w dzisiejszym dodatku Gazety Wyborczej wykupiło na pierwszej stronie banerową reklamę.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.