Wiadomości

  • 24 marca 2018
  • 25 marca 2018
  • wyświetleń: 12281

[ZDJĘCIA] Pechowy początek kariery kierowcy...

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w sobotę około godziny 12:45 na ul. Żywieckiej w Bielsku-Białej. Choć wyglądało groźnie to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Kolizja samochodu nauki jazdy na Żywieckiej - 24.03.2018 · fot. sid / bielsko.info


Do zdarzenia doprowadziła kursantka, która przygotowywała się do egzaminu na prawo jazdy. Wyjeżdżając w prawo z ul. Prusa zajęła lewy pas ruchu. Jadący w stronę Mikuszowic kierowca Seata Ibizy FR zmienił pas na prawy żeby ominąć pojazd. W tym samym momencie na ten sam pomysł wpadła kursantka. Niestety instruktor w porę nie zdążył zareagować i doszło do zderzenia obu pojazdów. Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Na miejsce kolizji został wezwany patrol drogówki. Odpowiedzialność za poczynania kursanta na drodze ponosi instruktor. Policjanci ukarali mandatem karnym zarówno kursantkę jak i instruktora. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

Miejsce zdarzeniasid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj