Wiadomości

  • 23 marca 2018
  • wyświetleń: 10079

Zbigniew Boniek pochwalił organizację meczu w Bielsku-Białej!

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej na Twitterze pochwalił nasze miasto za organizację meczu Polska - Anglia. To dobry prognostyk przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Świata U20 w piłce nożnej, które ciągle ma szansę współorganizować nasze miasto.W piątek po południu szef PZPN-u zamieścił tweeta, w którym odniósł się do wczorajszego meczu towarzyskiego Polska - Anglia reprezentacji U20, wygranego przez Wyspiarzy 1:0. Zbigniew Boniek w kilku słowach pochwalił organizację meczu i wysoką frekwencję na Stadionie Miejskim.

To dobry prognostyk przed przyszłorocznymi Mistrzostwami Świata U-20 w piłce nożnej. Przypominamy, że Polski Związek Piłki Nożnej będzie chciał przekonać FIFA, aby turniej zorganizować w dwunastu, a nie sześciu miastach. Wówczas Bielsko-Biała miałoby szansę zostać miastem-gospodarzem turnieju.

zbigniew boniek
Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniew Boniek · fot. Łączy Nas Piłka

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.