Wiadomości

  • 23 marca 2018
  • wyświetleń: 4829

[WIDEO, ZDJĘCIA] 150 policjantów dbało o bezpieczeństwo na stadionie

Ponad 150 policjantów zabezpieczało mecz piłki nożnej pomiędzy młodzieżowymi drużynami Polski i Anglii. Na trybunach zasiadła rekordowa liczba blisko 15 tysięcy kibiców. Mundurowi strzegli bezpieczeństwa nie tylko wokół stadionu i na trasach dojazdowych, ale także w całym mieście. Podczas zabezpieczenia tego spotkania nie doszło do poważniejszych incydentów, ani też zakłócenia spokoju.Wczoraj na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej rozegrany został mecz piłki nożnej pomiędzy młodzieżowymi drużynami Polski i Anglii. Na trybunach zasiadła rekordowa liczba - blisko 15 tysięcy kibiców.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców i kibiców czuwało ponad 150 policjantów z Bielska-Białej, bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji, policyjni spottersi oraz strażnicy miejscy. Mundurowi z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście.

50 policjantów dbało o bezpieczeństwo na stadionie - 22.03.2018 · fot. KMP Bielsko-Biała


Zabezpieczali trasy dojazdowe i okolice widowiska sportowego. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu. Spotkanie przebiegało spokojnie. Nie doszło do poważniejszych incydentów czy zakłócenia spokoju.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.