Wiadomości

  • 18 marca 2018
  • wyświetleń: 2871

BBTS wygrał za trzy punkty z ostatnim zespołem w PlusLidze

Szóste zwycięstwo w sezonie odnieśli siatkarze z Bielska-Białej w 26. kolejce Plusligi. W czterech setach rozprawili się z ostatnim w tabeli Dafi Społem Kielce.

BBTS
BBTS wygrał za trzy punkty z ostatnim zespołem w PlusLidze · fot. BBTS Bielsko-Biała


BBTS Bielsko-Biała - Dafi Społem Kielce 3:1 (25:21, 25:20, 18:25, 25:19)

MVP: Piotr Łukasik

Skład BBTS: Peacock, Tarasov, Siek, Krikun, Łukasik, Cedzyński oraz Jaglarski (libero) Bucki, Janeczek, Gaca, Piotrowski.

- Pierwsze dwa sety były bliźniaczo podobne, rywale prowadzili w nich od samego początku. Natomiast potem fajnie zaskoczyła nasza formacja blok-obrona oraz dobrze graliśmy w kontrze. Udało się wygrać te dwa sety, w trzecim szkoda moich błędów w przyjęciu przy stanie po 16. Kielczanie już nam tego nie oddali, popełniliśmy też jakieś błędy w ataku. Można powiedzieć, że szkoda, że nie wygraliśmy 3:0, ale to nie jest problem. Wygraliśmy jednak za trzy punkty i to jest najważniejsza informacja tego wieczoru - skomentował Piotr Łukasik, zawodnik BBTS-u.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: bbtsbielsko.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.