Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 marca 2018
  • 16 marca 2018
  • wyświetleń: 8099

Rozlicz PIT w Bielsku-Białej i wygraj Fiata 500, skuter, rower lub telefon

Rozpoczęła się rejestracja do loterii promocyjnej "Rozlicz PIT w Bielsku-Białej". Główną nagrodą jest samochód osobowy Fiat 500.



Loteria skierowana jest do wszystkich podatników, którzy rozliczą PIT za rok 2017 w Bielsku-Białej wskazując bielski adres zamieszkania - dla tych, którzy rozliczają się tutaj od lat oraz tych, którzy zrobią to pierwszy raz. Liczy się adres faktycznego zamieszkania, a nie adres zameldowania.

Główną nagrodą w loterii jest samochód osobowy Fiat 500 ufundowany przez Fiat Chrysler Automobiles. Do wygrania są również skutery, rowery, smartfony, roboty kuchenne, karnety na pływalnię AQUA oraz vouchery na przejazd „Koleją Linową Szyndzielnia”.

Jak wziąć udział w loterii "Rozlicz PIT w Bielsku-Białej"?



1. Wystarczy złożyć wypełnioną deklarację PIT za rok 2017 drogą elektroniczną lub bezpośrednio w jednym z bielskich Urzędów Skarbowych, wskazując Bielsko-Białą jako miejsce zamieszkania.

2. Następnie od 15 marca do 6 maja zgłosić swój udział w loterii, wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie www.loteriabb.pl lub wrzucając formularz zgłoszeniowy do urny loteryjnej zlokalizowanej w Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej w Biurze Obsługi Interesanta, pl. Ratuszowy 6.

Losowanie nagród odbędzie się 1 czerwca na pl. Ratuszowym w Bielsku-Białej przed koncertem zespołu Golec uOrkiestra z okazji „Dni Bielska-Białej”.

rozlicz PIT w Bielsku-Białej

BM / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.