Wiadomości

  • 13 marca 2018
  • wyświetleń: 5087

W weekend z kolei linowej na Szyndzielnię skorzystało 3,5 tys. osób

W miniony weekend z kolei linowej na Szyndzielnię skorzystało prawie 3,5 tysiąca osób. Do świetnej, jak na tę porę roku, frekwencji przyczyniła się obniżka cen w ramach akcji "Weekend za pół ceny".

KL Szyndzielnia
KL Szyndzielnia w trakcie akcji "Weekend za pół ceny" - 11.03.2018 · fot. bielsko.info


W minioną sobotę z Kolei Linowej na Szyndzielnię skorzystało około 1000 osób. Zdecydowanie więcej turystów, bo prawie 2500 osób, wyjechało na szczyt w niedzielę.

- Niewątpliwie jest to efektem naszego uczestnictwa w akcji "Weekend za pół ceny", aczkolwiek swoja zrobiła też piękna pogoda. Możliwe, że do takiej frekwencji przyczyniły się również zamknięte w niedzielę sklepy, co mogło spowodować, że więcej rodzin spędziło ten czas na wypoczynku na świeżym powietrzu - mówi Marek Hetnał, wiceprezes spółki ZIAD, która jest właścicielem Kolei Linowej Szyndzielnia.

KL Szyndzielnia
Szyndzielnia w trakcie akcji "Weekend za pół ceny" - 11.03.2018 · fot. bielsko.info


Marek Hetnał dodaje, że uczestnictwo w akcji "Weekend za pół ceny" potraktowano jako formę promocji kolei linowej na Szyndzielnię. - Okazuje się, że wiele osób nie wiedziało, że Kolej Linowa Szyndzielnia przeszła gruntowną modernizację - dodaje wiceprezes ZIAD-u. W przyszłym roku KL Szyndzielnia ma ponownie uczestniczyć w promocyjnej akcji.

Loading...

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.