Wiadomości

  • 5 marca 2018
  • wyświetleń: 27747

Nie żyje 20-letni bielszczanin. Zwłoki znaleziono 500 metrów od szlaku

Kilkudziesięciu policjantów i strażaków oraz członków grup ratowniczych OSP wraz z psami tropiącymi, zaangażowanych było w poszukiwania 20-letniego bielszczanina, który zaginął w masywie Hrobaczej Łąki. Niestety dziś około godziny 12.00 odnaleziono zwłoki młodego mężczyzny.

Poszukiwania zaginionego 20-latka - 05.03.2018 · fot. OSP Lipnik


Zaginiony po raz ostatni widziany był przez swojego krewnego w minioną sobotę 3 marca około godziny 21.30. Mężczyźni wspólnie wybrali się w góry. 20-latek miał wrócić do domu na niedzielny obiad. Dzisiaj nad ranem ojciec, zaniepokojony nieobecnością syna, powiadomił o jego zaginięciu.

Od wczesnych godzin porannych kilkudziesięciu policjantów i strażaków oraz członków grup ratowniczych OSP wraz z psami tropiącymi, zaangażowanych było w poszukiwania 20-latka. Niestety w południe, około 500 metrów od szlaku, znaleziono zwłoki mężczyzny.

- Na miejscu trwają działania policji i prokuratury. Trwa ustalanie okoliczności śmierci 20-latka - mówi podinspektor Elwira Jurasz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.