Wiadomości

  • 4 marca 2018
  • wyświetleń: 9873

[ZDJĘCIA] Nocna demolka na dworcu. Pijany Ukrainiec rozbił BMW o ścianę

Do zdarzenia doszło około godziny 2:30 na skrzyżowaniu Warszawskiej z Piastowską w Bielsku-Białej. Rozpędzone BMW najpierw uderzyło w sygnalizator świetlny i znaki drogowe, a na końcu w ścianę dworca PKP. Trzech pasażerów uciekło. Kierowca był tak pijany, że nie był w stanie.

Nocna kraksa przy dworcu PKP - 4.03.2018 · fot. czytelnik Mariusz


Jak wynika z naszych ustaleń, kierowca BMW jadąc ulicą Piastowską utracił panowanie nad rozpędzonym samochodem. Uderzył w sygnalizator, przed którym miał się zatrzymać, uszkodził dwa znaki drogowe. Przejechał w poprzek cztery pasy ruchu, drogę wjazdową na teren dworca, postój taxi, a następnie uderzył z impetem w ścianę budynku dworca PKP.

Z relacji taksówkarza, który widział całe zdarzenie wynika, że z samochodu wybiegło trzech mężczyzn. Kierowca również wybiegł, ale nie był w stanie sprawnie uciekać. Po chwili został ujęty przez ochronę dworca.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, patrol policji i zespół ratownictwa medycznego. Po chwili na miejscu zdarzenia pojawiło się trzech mężczyzn narodowości ukraińskiej. Jeden z nich okazał się pasażerem rozbitego BMW i wraz z kierowcą trafili do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna prowadzący BMW był kompletnie pijany.

Czynności przy dworcu PKP trwały blisko dwie godziny. Kierowcy jadący przez skrzyżowanie Warszawskiej z Piastowską musieli liczyć się z dużymi utrudnieniami. Rozbity samochód trafił na policyjny parking.

Miejsce zdarzeniasid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj