bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 marca 2018
  • 18 marca 2018
  • wyświetleń: 11367

[ZDJĘCIA] Charytatywny turniej unihokeja. Zagrali dla Dennisa

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 37 w Bielsku-Białej odbył się "Turniej dzikich drużyn" w unihokeja, współorganizowany przez Fundację Luce. Dochód z turnieju przeznaczony został w całości na rehabilitację Dennisa Silnickiego. 23-latek na początku roku został potrącony na przejściu dla pieszych na ulicy Partyzantów. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pieszemu pomocy.

Turniej dzikich drużyn w unihokeja - 18.03.2018 · fot. bielsko.info


W turnieju zagrało kilka amatorskich drużyn o wielkich sercach. Jedną z drużyn wystawił wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Bielsku-Białej - Przemysław Drabek.

Podczas wydarzenia najmłodsi mogli wyszaleć się na unihokejowych torach przeszkód oraz zagrać w badmintona. W trakcie wydarzenia można było też zjeść różnego rodzaju smakołyki, a także wziąć udział w licytacjach przedmiotów, które zostały podarowane przez darczyńców. Zysk z licytacji zostanie również przekazany w całości na rehabilitację Dennisa.

dennis
Dennis Silniecki · fot. archiwum prywatne


Głównymi partnerami wydarzenia byli: Luce Arena, Urząd Miejski w Bielsku-Białej, portal Bielsko.info oraz portal BielskieDrogi.pl

Przypominamy, że zbiórka na leczenie Dennisa prowadzona jest również za pomocą strony pomagam.pl. Wyznaczony cel opiewa na kwotę 100 tysięcy złotych. Dennisowi można także pomóc poprzez przekazanie 1% podatku - numer KRS: 0000272492, jak również poprzez wpłatę na konto Fundacji "Sadyba" - 39 1050 1399 1000 0023 1372 2825, Fundacja "Sadyba", tytułem: "Dennis Silnicki".

Turniej w unihokeja & piknik rodzinny - #PomózObudzićDennisa - 18.03.2018 · fot. Bielskie Drogi / Adam Aljovich

ab, BM, sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.