
Wiadomości
- 1 marca 2018
- wyświetleń: 8842
[ZDJĘCIA] Samochód spłonął niemal doszczętnie
Do pożaru samochodu osobowego doszło około godziny 19:20 w Wilkowicach przy ul. Modrej. Ze zgłoszenia wynikało, że od palącego się auta zajął się dom. Zadysponowano osiem zastępów straży pożarnej.
Renault Megane stało zaparkowane na terenie prywatnej posesji przed drewnianą altaną, która bezpośrednio przylega do budynku mieszkalnego. Sytuacja była bardzo groźna. Zadysponowano, aż osiem zastępów straży pożarnej. Na szczęście płonące auto udało się odepchnąć od altany, dzięki czemu ogień nie przedostał się na budynek mieszkalny.
Strażacy błyskawicznie ugasili ogień. Przyczynę pożaru ustalają szczyrkowscy policjanci. Wstępnie wykluczono celowe podpalenie. Najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej i samozapłonu w pojeździe.
Miejsce zdarzenia: Wilkowice, ul. Modra
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Pożar na terenie wysypiska śmieci. Ogień na składzie gabarytów

[FOTO] Nocny pożar na trzecim piętrze wieżowca. W akcji cztery zastępy straży pożarnej

[FOTO] 6 zastępów straży pożarnej gasi pożar budynku przy ulicy Biegunowej. Ogniem zajęty jest dach

Gorący temat[FOTO] Pożar domu w Międzyrzeczu Górnym. Zaczęło się prawdopodobnie od komina

Gorący temat[FOTO] Pożar kamienicy w centrum. W ostatniej chwili wynieśli dzieci na rękach!

Gorący temat[FOTO] Pożar domu na ul. Wyzwolenia. Płomienie zajęły dach budynku
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.