bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 lutego 2018
  • wyświetleń: 5800

[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie na Partyzantów. Potężne utrudnienia!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zderzenia samochodu ciężarowego i samochodu osobowego, doszło kilkanaście minut przed godziną 12:00 na rogu Partyzantów z Olszówki w Bielsku-Białej. Jedna osoba została niegroźnie ranna.

Zderzenie na rogu Partyzantów z Olszówki - 28.02.2018 · fot. sid / bielsko.info


Ze wstępnych informacji wynika, że mężczyzna w wieku około 70-lat jadąc Peugeotem 206 ulicą Partyzantów w stronę Szczyrku, nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i doprowadził do zderzenia z samochodem ciężarowym. Sprawca zdarzenia odniósł niegroźne obrażenia ciała i po zaopatrzeniu przez zespół pogotowia ratunkowego, pozostał na miejscu zdarzenia. Kursantowi i instruktorowi, którzy poruszali się samochodem ciężarowym z przyczepą nic się nie stało.

Oba pasy ruchu w stronę Szczyrku zostały zablokowane. Nie ma również możliwości wyjazdu z ulicy Olszówki w stronę centrum miasta. Na miejsce zdarzenia udaje się holownik pomocy drogowej, który usunie rozbitą ciężarówkę ze skrzyżowania.

Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 13:30.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj