Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 lutego 2018
  • wyświetleń: 2423

Trudne warunki na drogach. Groźne zdarzenie na węźle S52

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Od kilkunastu godzin na bielskich drogach panują trudne warunki. Dziś rano odnotowano już kilka kolizji drogowych. Do groźnego zdarzenia doszło na węźle Komorowice drogi ekspresowej S52.

Groźne zdarzenie na węźle S1 - 28.02.2018 · fot. czytelnik Kacper


Wysoki mróz utrudnia rozpuszczanie się soli drogowej, przez co spora część dróg w Bielsku-Białej nie jest odśnieżona na "czarno". Od godzin nocnych odnotowano już co najmniej kilka kolizji drogowych. Do groźnego zdarzenia doszło około godziny 00.30 na węźle Komorowice. Kierowca osobowego Renaulta urtacił panowanie nad pojazdem, który wypadł z drogi. Jedna osoba została ranna.

Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków na drodze. Śliska nawierzchnia sprawia, że wydłuża się znacznie droga hamowania. Pamiętajmy, że gwałtowne manewry wykonywane na błocie pośniegowym mogą przyczynić się do utraty panowania nad pojazdem, a w konsekwencji do kolizji i wypadków. Zdejmijmy nogę z gazu, zachowajmy także zasadę ograniczonego zaufania.

Zachowajmy również cierpliwość, stojąc w ulicznych korkach. Pośpiech w takich sytuacjach może doprowadzić do tragedii.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.