bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 lutego 2018
  • 28 lutego 2018
  • wyświetleń: 5392

[ZDJĘCIA] Pożar garażu w Mazańcowicach. Znane przyczyny

Cztery jednostki straży pożarnej interweniowały około wczoraj godziny 20:00 w związku ze zgłoszeniem pożaru w garażu. Paliło się w Mazańcowicach przy ul. Bażantowej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Pożar przy ul. Bażantowej w Mazańcowicach
fot. bielsko.info


Pożar został błyskawicznie opanowany przez strażaków. Palił się garaż zlokalizowany bezpośrednio przy budynku mieszkalnym. Jedna osoba wymagała pomocy medycznej. Był to mężczyzna, który podtruł się gazami pożarowymi. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Z dwóch niezależnych i nieoficjalnych informacji jakie wczoraj wieczorem dotarły do naszego portalu wynikało, że pożar najprawdopodobniej mógł zostać wywołany celowo. Ustalenia policji jednak nie potwierdzają wczorajszych doniesień czytelników. Okazuje się, że 59-letni mężczyzna podczas prac lutowniczych w garażu, najprawdopodobniej zaprószył ogień. Wykluczono podpalenie.

Pożar przy ul. Bażantowej w Mazańcowicach
fot. bielsko.info


Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.