Reklama

Wiadomości

  • 27 lutego 2018
  • wyświetleń: 2848

Wyróżnienie dla Bielska-Białej. Doceniono projekt domu "Podkowa"

Miasto Bielsko-Biała zostało wyróżnione w regionalnej edycji konkursu Samorząd Równych Szans 2017 za projekt: "Trudność, wysiłek, perspektywa - dodatkowe działania realizowane przez Środowiskowy Dom Samopomocy "Podkowa" w Bielsku-Białej na rzecz osób doświadczających kryzysu zdrowia psychicznego i ich rodzin”.

ŚDS Podkowa
Wyróżnienie dla Bielska-Białej. Doceniono projekt domu "Podkowa" · fot. UM Bielsko-Biała


Nagrodę podczas Gali konkursowej, która odbyła się w Krakowie odebrała Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy "Podkowa" - Joanna Brzozowska-Papuga, a towarzyszył Jej Zastępca Prezydenta Miasta - Przemysław Kamiński, nadzorujący placówkę.

Samorząd Równych Szans jest konkursem na najlepsze projekty na rzecz osób z niepełnosprawnościami, które realizowane są przez polskie samorządy. Organizuje go Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego, której celem jest zapewnienie równych praw i podmiotowości osób niepełnosprawnych w Polsce, propagowanie ich pełnego udziału w społeczeństwie, używanie najnowszych technologii, a także upowszechnianie wiedzy o osobach niepełnosprawnych.

ab / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.