bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 lutego 2018
  • wyświetleń: 2685

Wspólna akcja policji, straży i leśników na Dębowcu i Klimczoku

W miniony weekend na stokach Klimczoka i Dębowca dzielnicowi z Komisariatu Policji II w Bielsku-Białej przeprowadzili akcję pod hasłem "Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku". Policjanci wraz z mundurowymi z Państwowej Straży Pożarnej oraz Straży Leśnej przypominali miłośnikom sportów zimowych o zasadach obowiązujących na stokach oraz rozdawali ulotki.

dębowiec, policja
fot. KMP Bielsko-Biała


W ramach działań "Dzielnicowy bliżej nas", asp. szt Rafał Imielski, asp. szt. Marcin Adamczyk wraz z mł. asp Sławomirem Grzesiukiem oraz mundurowymi z PSP w Bielsku-Białej i strażnikami leśnymi rozmawiali z narciarzami na temat zasad bezpiecznego korzystania ze stoku.

Przypomnieli również o dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej oraz o konieczności noszenia kasków przez młodzież do 16. roku życia i konsekwencjach jazdy na nartach i snowboardzie pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze rozdawali miłośnikom sportów zimowych ulotki, broszury i książeczki dotyczące bezpieczeństwa, a także opaski odblaskowe.

Celem akcji była edukacja związana z uprawianiem narciarstwa, a także propagowanie bezpieczeństwa i właściwych zachowań na stokach narciarskich.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.