bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 26 lutego 2018
  • 27 lutego 2018
  • wyświetleń: 12732

[ZDJĘCIA] Nastolatek pod kołami busa. Jego stan jest poważny!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego w skutkach potrącenia doszło około godziny 14:30 w Mazańcowicach na ulicy Komorowickiej. Samochód osobowy potrącił 17-letniego chłopaka, który w poważnym stanie trafił do szpitala.

Potrącenie w Mazańcowicach - 26.02.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Z relacji świadków wynika, że 17-latek wyszedł bezpośrednio zza stojącego autobusu, wprost pod koła nadjeżdżającego Forda Transita. Kierowca nie miał żadnych szans wyhamować i potrącił nastolatka.

Przez pierwsze kilka minut chłopak był nieprzytomny. Świadkami zdarzenia byli funkcjonariusze bielskiej drogówki, którzy na pobliskim parkingu prowadzili czynności związane z obsługą drobnej kolizji. Policjanci natychmiast podjęli czynności medyczne i zawiadomili pogotowie ratunkowe. Dzięki odpowiednio udzielonej pierwszej pomocy, chłopak odzyskał przytomność. Trafił do szpitala w poważnym stanie.

Przez blisko 45 minut ul. Komorowicka w Mazańcowicach była zablokowana. Trwają czynności na miejscu zdarzenia, które z oczywistych względów zostało wstępnie zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 17:00.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj