bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 lutego 2018
  • wyświetleń: 6144

Szef Komisariatu Policji III po ponad 25 l. służby odszedł na emeryturę

Bielscy policjanci oraz pracownicy cywilni uroczyście pożegnali dotychczasowego szefa Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej mł. insp. Mirosława Kusaka, który po ponad 25 latach służby odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Mirosław Kusak, szef Komisariatu Policji III odszedł na emeryturę - 23.02.2018 · fot. KMP Bielsko-Biała


Mł.insp. Mirosław Kusak od początku pełnienia służby związany był z pionem dochodzeniowo - śledczym. W 2003 r. awansował do bielskiego wydziału Centralnego Biura Śledczego, gdzie zajmował się zwalczaniem zorganizowanej przestępczości narkotykowej. W roku 2006 został wiceszefem Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej, a dwa lata później objął dowodzenie w tym komisariacie. W 2015 r. został powołany na stanowisko zastępcy jednego z największych bielskich komisariatów - „trójce”, a dwa lata później awansował na stanowisko komendanta w tym komisariacie. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielił się z młodymi, policyjnymi adeptami.

Szef bielskiego garnizonu p.o. mł. insp. Krzysztof Gałuszka wraz z zastępcą mł. insp. Grzegorzem Jakubcem podziękowali mł. insp. Mirosławowi Kusakowi za wzorową, sumienną i pełną zaangażowania służbę. Oprócz ciepłych słów i zapewnienia o pamięci, policjant usłyszał również życzenia zdrowia i realizacji wszystkich planów i zamierzeń, na które do tej pory zabrakło mu czasu.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.