bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 25 lutego 2018
  • 10 marca 2018
  • wyświetleń: 9100

Kolej Linowa Szyndzielnia i Hotel Dębowiec w weekend za pół ceny

Za nami:

W dniach od 9 do 11 marca w całym kraju odbędzie się akcja "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". W ramach przedsięwzięcia niektóre atrakcje turystyczne, muzea, hotele, a nawet usługi transportowe będą przez ten weekend tańsze.

W Bielsku-Białej do akcji, której patronuje Ministerstwo Sportu i Turystyki, włączyły się dwa podmioty: Kolej Linowa Szyndzielnia oraz Hotel Dębowiec.

"Weekend z Koleją Linową Szyndzielnia za pół ceny" to prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego wypoczynku. W tych dniach obowiązuje 50% zniżka na bilety normalne i ulgowe dwukierunkowe i jednokierunkowe oraz 3x w górę z rowerem. Bilety na "Weekend za pół ceny" można kupić w kasie kolei.

Weekend z Koleją Linową Szyndzielnia za pół ceny
Weekend z Koleją Linową Szyndzielnia za pół ceny - cennik


Z kolei Hotel Dębowiec oferuje 50% rabatu na noclegi. I tak w dniach 9-11 marca cena za pokój jednoosobowy wynosić będzie 60 złotych, a za pokój dwuosobowy - 80 złotych. Cena nie obejmuje śniadań, obiadów i kolacji. Istnieje jednak możliwość zamówienia obiadów - standard 35 zł/os oraz śniadania i kolacji - standard po 25 zł/os.

Hotel znajduje się ok. 1 km od stacji kolei linowej Szyndzielnia oraz ok. 800 m od Ośrodka Rekreacyjno-Narciarskiego Dębowiec.

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.