bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 19 lutego 2018
  • 22 lutego 2018
  • wyświetleń: 22600

[WIDEO] Agresywny kierowca Mercedesa zatrzymał pojazd na S1

Chamstwo na drogach to temat warty piętnowania. W sobotę 17 lutego na drodze ekspresowej S1 w granicach administracyjnych Bielska-Białej doszło do bulwersującego zdarzenia. Kierowca Merdecesa postanowił wyładować swoją agresję na współużytkowniku drogi.Do zdarzenia doszło w sobotnie przedpołudnie na jezdni w kierunku Cieszyna/Katowic. Kierujący osobowym Mercedesem postanowił "wymierzyć sprawiedliwość" kierowcy samochodu, który jechał lewym pasem ekspresówki. Domyślamy się, że agresywny kierowca niemieckiego auta nie mógł przeżyć zbyt wolnego manewru wyprzedzania pojazdu jadącego bezpośrednio przed nim.

Dalszy scenariusz był możliwy do przewidzenia... Kierowca Mercedesa postanowił "wyjaśnić" sytuację na poboczu. Zajechał drogę autorowi nagrania, wyszedł z pojazdu i przez kilkanaście sekund "tłumaczył" przepisy ruchu drogowego.

Niestety agresywny kierowca nie zauważył, że całe zajście zostało nagrane rejestratorem wideo. Sprawa trafiła już do bielskiej policji.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.