bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 lutego 2012
  • wyświetleń: 2214

Awantura skończyła się bójką

Na straty w wysokości blisko 300 złotych naraził 21-latka mężczyzna, który w czasie ulicznej szarpaniny uszkodził jego okulary. Pijanego sprawcę ujęli strażnicy miejscy i przekazali go w ręce policjantów.

Reklama

Mężczyźni „poszarpali się” przed lokalem przy ul. Barlickiego w Bielsku-Białej. Obaj byli nietrzeźwi i do końca nie wiadomo o co im poszło. Zaczęło się od ostrej wymiany zdań. Awantura szybko jednak przerodziła się w rękoczyny.

W trakcie szarpaniny 23-latek rozbił pokrzywdzonemu okulary. Zdarzenie zauważyli funkcjonariusze Straży Miejskiej, którzy zatrzymali awanturnika i przekazali go w ręce policjantów. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca miał we krwi ponad promil alkoholu.

Za uszkodzenie cudzego mienia może trafić do więzienia nawet na 5 lat. Najprawdopodobniej będzie też musiał uregulować spowodowane przez siebie szkody.

new / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.