bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 16 lutego 2018
  • wyświetleń: 4312

Policjanci zatrzymali kasjerkę. Nabijała w sklepie fikcyjne zwroty

Policjanci z komisariatu III w Bielsku-Białej zatrzymali 50-letnią kasjerkę, która nabijała w sklepie fikcyjne zwroty kosmetyków. Kobieta wyłudziła ponad pół tysiąca złotych. Usłyszała już zarzuty. Za przestępstwa te grozi jej do 8 lata więzienia.

Policjanci otrzymali informację, z której wynikało, że kasjerka zatrudniona w jednej z drogerii w centrum handlowym, może dopuszczać się oszustw. Śledczy przyglądali się zachowaniu kobiety. Wspólnie z pracownikami ochrony przeglądali także zapisy sklepowego monitoringu.

W środę zatrzymali nieuczciwą kasjerkę na gorącym uczynku przestępstwa. Kobieta, kolejny już raz, dokonała fikcyjnego zwrotu kosmetyków na podstawie paragonu pozostawionego w sklepie przez klienta. Jak ustalono, wyłudziła w ten sposób ponad pół tysiąca zł.

Zatrzymana została doprowadzona do komisariatu, gdzie usłyszała zarzuty oszustw. Za przestępstwa te grozi jej do 8 lat za kratami. O jej dalszym losie rozstrzygnie wkrótce prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.