Reklama

Wiadomości

  • 14 lutego 2018
  • wyświetleń: 3716

[ZDJĘCIA] Zderzenie osobówek na Bystrzańskiej

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło około godziny 11:30 na ul. Bystrzańskiej w Bielsku-Białej. Wyglądało groźnie ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Zderzenie osobówek na Bystrzańskiej - 14.02.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że oba pojazdy poruszały się w stronę Szczyrku. Na wysokości Sklepu Euro, Słowak jadący Chevroletem włączył prawy kierunkowskaz i zamierzał wjechać na teren sklepu. W pewnym momencie zmienił zdanie i postanowił zawrócić. Gdy wjechał na lewy pas, zderzył się Audi, które poruszało się właśnie lewym pasem. Oba samochody zostały mocno uszkodzone i częściowo zablokowały skrzyżowanie.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej i patrol policji. Choć kolizja wyglądała bardzo groźnie, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Patrol drogówki ukarał obu kierujących mandatami. Kierowca Chevroleta za niewłaściwy manewr zawracania i spowodowanie kolizji, natomiast kierowca Audi za brak dokumentu prawa jazdy, który powinien mieć przy sobie (posiadał uprawnienia, ale nie miał przy sobie blankietu potwierdzającego ten fakt - przyp. red.).

Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Przez kilkanaście minut ulica Bystrzańska w stronę Szczyrku była zablokowana. Później udrożniono jeden z pasów.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj