bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 lutego 2018
  • 23 lutego 2018
  • wyświetleń: 5333

Bielsko-Biała za 15 lat. W debacie weźmie udział Drabek i Okrzesik

Za nami:

Partia Razem zaparza na debatę poświęconą wizji Bielska-Białej za 15 lat. W debacie udział wezmą m.in. Przemysław Drabek i Janusz Okrzesik - dwaj potencjalni kandydaci na stanowisko prezydenta Bielska-Białej.

Debata kandydatów na prezydenta 2014
Debata prezydencka w 2014 roku · fot. bielsko.info


- Jaka jest wizja Bielska-Białej za 15 lat? Czy będzie to nowoczesne miasto przyszłości? A może tak naprawdę niewiele się zmieni? Z jakimi problemami przyjdzie się jej mieszkańcom zmierzyć? M.in. nad tymi kwestiami będziemy dyskutować - informuje Partia Razem.

"Bielsko-Biała za 15 lat" to propozycja tematu pierwszej debaty z cyklu dyskusji o naszym mieście. Wezmą w niej udział nie tylko zaproszeni przez partię Razem goście: Agnieszka Gorgoń-Komor, Aleksandra Kania, Agnieszka Lamek-Kochanowska, Rafał Matyja, Janusz Okrzesik, Przemysław Drabek, ale również publiczność.

- Zachęcamy do aktywnego włączenia się w dyskusję. Chcemy wspólnie zastanowić się nad przyszłością miasta, które na przestrzeni lat bardzo się zmieniło. W jakim kierunku zmierzamy? Poznaj opinie mieszkańców Bielska-Białej i podziel się własną - zaprasza Partia Razem.

Debata odbędzie się w piątek 23 lutego w sali NOT. Początek o godzinie 17.30.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.