bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 lutego 2018
  • wyświetleń: 9968

Komunikacyjny paraliż Szczyrku. Kierowcy utknęli w samochodach

W sobotę popołudniu doszło do nieprzyjemnej sytuacji w Szczyrku. Główna droga została niemalże zablokowana na blisko dwie godziny. Kierowcy utknęli w wielokilometrowych korkach. Niektórzy przez blisko dwie godziny nie przejechali nawet 100 metrów.

Wszystko za sprawą wymiany turnusów i imprezy SnowFest Festival, która obywa się na terenie miasta. W ten weekend kończą się ferie pięciu województw (lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie,śląskie). Dzieci z kolejnych pięciu województw będą wypoczywać od poniedziałku (kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie). To w połączeniu z dużą imprezą, sparaliżowało ruch w Szczyrku.

Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość. Policja kieruje ruchem w newralgicznych miejscach i sytuacja o godzinie 18:00 zaczęła powoli wracać do normy. Utrudnień można spodziewać się także jutro.

Loading...

sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.