bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 11 lutego 2018
  • wyświetleń: 4170

Ferie już za nami. Podsumowanie akcji „Zima w mieście na sportowo”

W ramach tegorocznej akcji "Zima w mieście na sportowo” Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji jak zwykle przygotował bogaty program imprez sportowo - rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży z naszego miasta.

„Zima w mieście na sportowo” - 02.2018 · fot. UM Bielsko-Biała


Sporą popularnością cieszyła się prowadzona na lodowisku przy Parku Słowackiego nauka jazdy na łyżwach. W zajęciach uczestniczyło około 80 dzieci. 30 uczestników liczyły z kolei warsztaty narciarskie odbywające się w ośrodku „Dębowiec”.

W czasie ferii wszyscy chętni mogli także wziąć udział w kursach w nauki pływania, które zorganizowane zostały na pływalni „Troclik”. Z tej propozycji skorzystało około 60 najmłodszych mieszkańców miasta.

„Zima w mieście na sportowo” - 02.2018
„Zima w mieście na sportowo” - 02.2018 · fot. UM Bielsko-Biała


W hali Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego „Victoria” odbywały się z kolei turnieje w grach zespołowych. W rozgrywkach tych wystartowało ponad 20 „dzikich” drużyn.

Tradycyjnie podczas ferii BBOSiR we współpracy z innymi podmiotami zorganizował zajęcia samoobrony dla dziewcząt i kobiet. Nowością były natomiast warsztaty z podstaw treningu crossfit dla dzieci.

„Zima w mieście na sportowo” - 02.2018
„Zima w mieście na sportowo” - 02.2018 · fot. UM Bielsko-Biała


W mieście odbywały się ponadto m.in. zajęcia z zumby, koszykówki i tenisa stołowego, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów.

Zwieńczeniem akcji „Zima w mieście” było I Grand Prix Miasta Bielska-Białej w Tenisie Stołowym dla Dzieci i Młodzieży, które odbyło się 10 lutego oraz Bal Karnawałowy połączony z Mistrzostwami Bielska-Białej w Jeździe na Łyżwach, który odbędzie się 11 lutego na lodowisku w Parku Słowackiego.

BM / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.