bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 lutego 2018
  • wyświetleń: 3542

Górale na zgrupowaniu w Turcji szykują formę na rundę wiosenną

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj

W piątkowy poranek drużyna Podbeskidzia wyruszyła na zgrupowanie do Turcji, gdzie przez najbliższe 12 dni przygotowywać się będzie do rundy wiosennej. Od jutra Górale rozpoczną już treningi na naturalnych boiskach.

Ekipa TSP z samego rana wyruszyła spod Stadionu Miejskiego w kierunku Wiednia, skąd samolotem udała się do tureckiej Antalyi. W miejscowości Turkler położonej nieopodal Side bielszczanie będą przebywać do 21 lutego. Zarówno hotel, jak i boiska treningowe są już znane Góralom, ponieważ w tym samym miejscu Podbeskidzie przygotowywało się do rozgrywek w roku ubiegłym.W kadrze Podbeskidzia zabrakło Damiana Chmiela, który został w Polsce, aby przejść serię koniecznych zabiegów fizykoterapeutycznych.

Bramkarze: Rafał Leszczyński, Wojciech Fabisiak, Kamil Lech

Obrońcy: Mariusz Malec, Kamil Wiktorski, Bartosz Jaroch, Paweł Moskwik, Paweł Oleksy, Mavroudis Bougaidis, Filip Modelski, Mikołaj Gibas

Pomocnicy: Kacper Gach, Łukasz Sierpina, Łukasz Hanzel, Dimitar Iliev, Adrian Rakowski, Lubos Kolar, Miłosz Kozak, Kacper Kostorz, Konrad Gutowski, Filip Matuszczyk, Guga Palavadishvili

Napastnicy: Valerijs Sabala, Paweł Tomczyk

BM / bielsko.info, źródło: TS Podbeskidzie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Podbeskidzie Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Podbeskidzie Bielsko-Biała" podaj