bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 10 lutego 2018
  • wyświetleń: 2441

W czasie wolnym od służby zatrzymał sklepowego złodzieja

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej st.asp. Robert Gajda udowodnił, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. W czasie wolnym od służby, zatrzymał mężczyznę, który dokonywał kradzieży sklepowych.

Do kradzieży doszło w czwartek rano w jednym ze sklepów na terenie Jasienicy. Policjant w czasie wolnym od służby, robiąc zakupy zauważył rabusia, który kradł artykuły spożywcze i kosmetyki ze sklepowych półek. Zatrzymał złodzieja na gorącym uczynku popełnienia przestępstwa. Odzyskał też skradzione przez niego mienie. Wezwał na miejsce patrol i przekazał sprawcę w ręce stróżów prawa.

Jak się okazało to nie jedyna kradzież, której mężczyzna dopuścił się tego dnia. W czasie przeszukania jego samochodu policjanci odnaleźli przedmioty, które skradł jeszcze w 3 innych sklepach w okolicznych miejscowościach. Policjanci odzyskali artykuły spożywcze i kosmetyki o wartości ponad 1100 złotych. Zatrzymany jest już po zarzutach. Za kradzież grozi mu do 5 lat za kratami.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.