bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 lutego 2018
  • wyświetleń: 4084

Janusz Korwin-Mikke przyjedzie do Bielska-Białej. Spotkanie w Klubie Miasto

4 marca do Bielska-Białej przyjedzie charyzmatyczny polityk, lider partii Wolność - Janusz Korwin-Mikke. Spotkanie prezesa Wolności z mieszkańcami Bielska-Białej i okolic odbędzie się w Klubie Miasto.

Korwin Mikke
Janusz Korwin-Mikke przyjedzie do Bielska-Białej. Spotkanie w Klubie Miasto · fot. ab / bielsko.info


Po raz ostatni Janusz Korwin-Mikke odwiedził nasze miasto w 2015 roku. Lider środowisk wolnościowych w trakcie kampanii prezydenckiej wylądował na bielskim lotnisku, zrobił sobie krótką przejażdżkę motocyklem, po czym udał się na spotkanie z bielszczanami.

Spotkanie z politykiem rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp wolny.Janusz Korwin-Mikke to założyciel i prezes ugrupowań politycznych: Unii Polityki Realnej, Wolności i Praworządności, Kongresu Nowej Prawicy oraz Wolności. Poseł na Sejm I kadencji, deputowany do Parlamentu Europejskiego VIII kadencji. Mistrz krajowy w brydżu. Kandydat na prezydenta RP w wyborach w 1995, 2000, 2005, 2010 i 2015.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.