bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 lutego 2018
  • 7 lutego 2018
  • wyświetleń: 11447

[WIDEO] Pijany kierowca doprowadził do dwóch kolizji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu miał 36-letni mężczyzna, który około godziny 16:00 doprowadził do dwóch kolizji na ul. Lwowskiej w Bielsku-Białej. Pijany kierowca został ujęty przez świadków zdarzenia i przekazany w ręce policji. W sieci pojawił się film nakręcony kamerą samochodową jednego z uczestników zdarzenia.Okazuje się, że do pierwszego zdarzenia doszło na ul. Stojałowskiego w rejonie skrzyżowania z Broniewskiego. Kierowca Renault Laguny był tak pijany, że jechał pod prąd i otarł się o stojące BMW. Uczestnicy kolizji umówili się, że zjadą na pobliską stację benzynową. Będąc już na ul. Lwowskiej, kierowca Renault doprowadził do kolejnej kolizji, tym razem z Audi A3 świadka poprzedniego zdarzenia.

Pijany kierowca po kolizji chciał uciekać. Dalszą jazdę udaremnili pozostali kierowcy. 36-latek został przekazany w ręce wezwanych na miejsce zdarzenia funkcjonariuszy. Przez ponad godzinę ruch na ul. Lwowskiej w stronę Hałcnowa był mocno utrudniony.

Pijany kierowca rozbił dwa samochody na Lwowskiej
fot. czytelnik Paweł


Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj