bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 5 lutego 2018
  • wyświetleń: 4704

Harnasie 2017 przyznane! Sebastian Kawa ze specjalną nagrodą

Prezydent Bielska-Białej Jacek Krywult spotkał się z przedstawicielami środowiska sportowego naszego miasta. Podczas spotkania - zgodnie z wieloletnią tradycją - wręczył najlepszym sportowcom i trenerom statuetki Harnasia, czyli nagrodę za wybitne sukcesy osiągnięte w zeszłym roku.

Harnasie 2017 · fot. UM Bielsko-Biała


Harnasie zostały przyznane w czterech kategoriach. Poza sportowcem i trenerem roku nagroda trafiła także do najlepszej drużyny i dobrodzieja sportu.

Sportowcem Roku 2017 została reprezentująca BKT Advantage tenisistka Maja Chwalińska. Tytuł drużyny roku przypadł futsalowcom Rekord SSA. Trenerem roku konkursowa kapituła wybrała Andrzeja Szłapę (Rekord SSA), a dobrodziejem roku została spółka Polskie Mięso i Wędliny Łukosz.

Dodatkowo paterę Super Championa w uznaniu dotychczasowych osiągnięć wraz z podziękowaniami za godne reprezentowanie Bielska-Białej na arenach krajowych i międzynarodowych odebrał z rąk Prezydenta Miasta szybownik - Sebastian Kawa.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.