bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 lutego 2018
  • wyświetleń: 5711

Międzynarodowy Dzień Pizzy - świętuj z pizzerią Bellissima - rabat 30%

Artykuł sponsorowany:

W piątek, 9 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy! W ten dzień świętuj z pizzerią Bellissima! Pizzeria przygotowała rabat 30% na wybrane średnie pizze w lokalu!

Pizzeria Bellissima


Co zrobić aby skorzystać z promocji?Po prostu przyjdź, wybierz średnią 35 cm pizzę ze specjalnego menu, które znajduje się poniżej (ceny w menu są już po obniżce) i ciesz się smakiem najlepszej pizzy z 30% rabatem!

Świętuj z pizzerią Bellissima - rabat 30%


Promocja ze specjalnego menu obowiązuje tylko w lokalu lub przy odbiorze osobistym. NIE DOWOZIMY pizzy z tej oferty. Promocja nie uwzględnia opcji pizzy "pół na pół", a każda zamiana składnika jest dodatkowo
płatna. Oferta promocyjna nie łączy się z innymi promocjami.

Dodatkowo przypominamy, że w pizzerii Bellissima znajduje się osobny pokój zabaw!

Kilka słów o Pizzerii BellissimaPizzeria Bellissima powstała w październiku 2011 r. Od samego początku naszym celem jest bycie miejscem, gdzie można smacznie i niedrogo zjeść świeże oraz pyszne dania. W 2013r. nasza pizzeria wygrała konkurs "najlepsza pizzeria w Bielsku-Białej” według czytelników Dziennika Zachodniego oraz wygraliśmy konkurs "Korona Smakosza" w kategorii "smak potraw". w 2017 otworzył się zamykany pokój zabaw, w którym Twoja pociecha może pobawić się podczas waszego pobytu w pizzerii:)

Co Nas wyróznia?Nasza pizza składa się z chrupiącego ciasta bez ulepszaczy i sztucznych barwników, oparta jest na świeżych składnikach oraz na bazie sosów robionych każdego dnia przez naszych pracowników. Wykaz alergenów znajduje się na ostatniej stronie w menu. Nasze dania są zawsze robione na bieżąco dlatego czas oczekiwania w lokalu wynosi ok. 20 min. Przy zmożonym ruchu może się on wydłużyć. Oferujemy 34 rodzaje pizz od serowych przez mięsne, wegetariańskie,włoskie specjały kończąc na pizzach słodkich i bardzo ostrych

Jako jedyni serwujemy PIZZABURGERA oraz FRYTKI SZEFA z boczkiem i sosem serowym. Przy naszej pizzerii znajduje się ogródek letni z placem zabaw dla dzieci. Lokal oferuje dwie sale. Restauracyjną mogącą pomieścić 32 osoby z przewijakiem oraz pokój zabaw dla dzieci. Przyjdź i sprawdź Nas już dziś bo pizza to nasza pasja!

Więcej informacji także na www.pizzabellissima.pl oraz www.facebook.com/pizzabellissima

Pizzeria Bellissima

]